Dragani: Ajalugu

Dragani: Ajalugu

vulputate orci purus

DRAGANI Veinikeldri tegevus sai alguse aastal 1812.
Juba sel ajal oli Dragani perekond kuulus põllumajanduse vallas. Viinamarjakasvatus sai alguse kahel territooriumil: Munkadelt üüritud Frisa kloostri jalamil ja kohalike maaomanikelt ostetud loodusaitsealadel, kuhu Dragani perekond lõi viinamarja istandused, kus kasutati perekonnas läbi aegade kasutatud meetoteid. Ametlikud dokumendid väidavad, et Dragani perekonda oli piiskopi ja Isand Ortana ametlik varustaja viinamarjade ja veiniga.
 Peale II maailmasüda värskendas Mr. Nicholas Dragani oma viinamarjaistandused ja hakkas turustama veini Pescara piirkonda, kus oli perekonna elukoht. Seal müüsid nad veini baloonides. Tänu perepoja Gabrielile kes juba varajases eas näitas üles nutikust ja luureoskusi, ostsid nad seadmed, mille abil sai veini hakata villima pudelitesse. Pudelid olid 2L suursed ja kroon-korigiga. 1962 aastal ehitas Gabriel esimese tootmistehase ja 1978 aastal juba uue ja modernse tehase, kus sai kasutada uusi tehnoloogilisi meetoteid, et toota kaasaegselt veini.
Aastal 1999, Gabrieli tütar Grace jätkas panustamist ärisse, kasutades uusi inovatiivseid tehnoloogiaid ning laiendas müügivõrku nii Itaalias, kui ka üle maailma kulmineerudes 2012 aastal uuendusega kogu villimise liini uuenduse ja kaasaegse labori loomisega.